UNIJA MOTOCIKLISTA SRBIJE - FORUM
Oktobar 21, 2017, 01:17:33 pm *
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Vesti: ZAHTEV DA SE OMOGUĆI PERIODIČNA REGISTRACIJA MOTOCIKALA  Klikni >> OVDE <<

Početna   Pomoć Prijavljivanje Registracija  

UMS na FaceBook

Stranice: [1]   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: STEAM auto-moto perionica  (Pročitano 3641 puta)
motoklasik
Predsednik Unije
Predlagač
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac

« poslato: Jun 27, 2012, 10:28:28 pm »

Za clanove Unije motociklista Srbije, uz prilozenu clansku kartu za ovu godinu i licnu kartu, dogovorili smo popust za pranje motocikla ovim specificnim metodom u iznosu od 10%.

Pranje vodenom parom, sa 5% vode, bez visokog pritiska, sampona, hemikalija, pene itd. Ima efekat poliranja.
Idealno za motocikle.

Razlika, tj. prednost ovakvog pranja je u tome:
1. Za pranje se koristi para (80-100 stepeni), sto znaci da nema potrebe da se motor hladi. 
2. Pritisak je 8 bar-a (klasicna puska 150-200 bar-a) i samim tim su bezbedni svi kontakti i 'struja' na motoru
3. Visoka temperatura obezbedjuje odmascivanje svih dostupnih delova (felne, lancanik, plastike...) bez hemije i rizika od ostecenja
4. Zbog malog procenta vlage, nema 'cedjenja' ili natapanja bilo kog dela, tj. odlazite 100% suvi i cisti
itd...

Za svega par meseci oprano oko 500 motora

Uz standardno pranje parom, bice i drugih specijalnih usluga, (skidanje registracionih i ostalih nalepnica, ostatka od lepka, smole, katrana, insekata, povrsinsko skidanje ogrebotina od 'tudjeg branika'...) bez rizika od ostecenja laka, farbe i plastike.
Ali tu nije kraj povoljnostima i uslugama 

Perionica se nalazi na Konjarniku, ulica Biljane Jovanovic 9, (iza okretnice 31 u Ustanickoj)

Za one sa navigacijom
N 44° 46’ 47.1”
E 20° 30’ 57.0”

Radno vreme 10-20h
Cena 500din.

Tu je i popust na ugovorena grupna pranja. (10+ motora)

Kontakt: Johnny-Steam 064/122-59-47

Ali slike govore vise od reci
Evo nesto sta se radilo, a bice jos slika

Ova slika mislim da 'objasnjava' sve

Evo i par slika, tj zadovoljnih vlasnika koji se uvek vracaju...

(kliknuti na sliku za povecanje):

Sačuvana

UNIJA MOTOCIKLISTA SRBIJE
3OPAH
Član UMS
Realizator
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac

« Odgovor #1 poslato: Jun 28, 2012, 07:24:16 am »

evo i ja da se prijavim da sam probao i da sam prezadovoljan, evo par razloga zasto:

* cim dodjes ako si na redu moze da se pere motor, nema hladjenja (zasto cca 100 stepeni motor cca 100 stepeni para)
* posle pranja nema cekanja, da se izduva komprimovanim vazduho, da se ocedi iz "djepova",...
* posle pranja netreba voziti sa stisnutim kocnicama, ili nedo bog da to neko zaboravi,
* ekologija sa strane utroska vode i hemije!!!
* vracas se sa pranja bez tzv. "tradicionalnih fleka"
* par profi detalja koje necu da iznosi su male tajne VELIKIH MAJSTORA, ali su me oborile
* nastavice se
* vidimo se

;o)
Sačuvana

.     _
.-._.=\-.
(_)=='(_)

Stranice: [1]   Idi gore
  Štampaj  

Prebaci se na:  

UMS na FaceBook

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!