UNIJA MOTOCIKLISTA SRBIJE - FORUM
Oktobar 21, 2017, 01:15:09 pm *
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Vesti: ZAHTEV DA SE OMOGUĆI PERIODIČNA REGISTRACIJA MOTOCIKALA  Klikni >> OVDE <<

Početna   Pomoć Prijavljivanje Registracija  

UMS na FaceBook

Stranice: [1]   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: RESTORAN "RIBNJAK" -10%  (Pročitano 4223 puta)
motoklasik
Predsednik Unije
Predlagač
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac

« poslato: Jul 31, 2010, 11:16:27 pm »

I u restoranu RIBNJAK popust od 10% za clanove Unije, uz clansku kartu i odgovarajucu licnu kartu.

Restoran Ribnjak, nalazi se na levoj obali Dunava uzvodno od Pančevačkog mosta. Smešten je na dva broda(šlepa) tik uz dunavsku obalu. Gostima je na raspolaganju parking za vozila i mogućnost pristajanja za čamce i jahte do 25m sa Dunava.
RADNO VREME: Svakim danom od 12 - 22h

Zatvoreni brod
Provedite nezaboravne trenutke u u prelepom enterijeru iz koga se pruža pogled na reku i drugu obalu Dunava. Uzvodno se vide Zvezdara i Višnjička banja, a desno Dorćol i Ušce. U prostoru bogatom zelenilom i u domaćoj ambijentalnoj atmosferi, moguće je organizovati rođendane, razne proslave, slavske ručkove i večere, poslovne ručkove i večere i drugo. Brod prima 50 do 60 gostiju. Rezervacije se zakazuju telefonom ili elektronskom poštom. Osim jela koji su na meniju Restorana RIBNJAK, moguće su i sve vrste dogovora.

Otvoreni brod
Sedenje na otvorenom (natkrivenom) brodu Restorana RIBNJAK moguće je sa prvim lepim danima početkom proleća. U vreme letnje žege povetarac sa Dunava i hladovina, omogućavaju potpuno opuštanje i prijatan boravak. Za goste koji u restoran stižu sa Dunava obezbeđeno je bezbedno pristajanje za čamce i veće brodove (do 25m dužine).

(klikni na sliku za uvecanje)

Kada se  sidje s pancevackog mosta (odvojak prema Zrenjaninu) i prodje ispod mosta, na prvom semaforu se skrene levo ( to je pre OMV pumpe i Metroa), vozi se oko kilometar dok se leve stane ne ukaze neasvaltirani put koji vodi preko nasipa. Skrene se na taj put i njime ide jos oko kilometar, pri cemu se prolazi pored sljunkare. Tu postoje dva restorana, prvi je Ribnjak.

Vlasnik je inace Sandrin dobar prijatelj Ljubisa ili kako ga svi zovu: Bisko

Cene su inace povoljne, a porcije ogromne, bar tako sam obavesten.
Ne treba propustiti riblje predjelo kao ni sarmu od ribe ili pitu od ribe ili riblju muckalicu.
Put do tamo je ruzan i kljakav (pun je rupa) ali je klopa pravi ugodjaj za ljubitelje ribe

« Poslednja izmena: Avgust 01, 2010, 04:35:29 pm motoklasik » Sačuvana

UNIJA MOTOCIKLISTA SRBIJE
zlajabgd
Potpredsednik UMS
Predlagač
Van mreže Van mreže

harley d.

« Odgovor #1 poslato: Avgust 08, 2010, 07:54:38 pm »

danas isproban restoran i popust,

tople preporuke :
-riblje predjelo-mix Cheesy
-riblju muckalicu Cheesy
i
-pecurke vrbovace Cheesy

pre nego sto zatrazite racun, konobaru pokazite clansku kartu UMS-a

i Vas racun ce biti umanjen za 10%  Grin Grin Grin

Put i nije tako los kao sto sam ocekivao,usluga odlicna,ambijent pravi dunavski..

p.s. eto me opet u toku nedelje Grin Grin Grin

i riblja muckalica Cheesy Grin Cheesy

Sačuvana

U SRBIJI SAM RODJEN OD TOGA ĆU I DA UMREM

motoklasik
Predsednik Unije
Predlagač
Van mreže Van mreže

« Odgovor #2 poslato: Jun 05, 2011, 06:48:09 pm »

Ja danas isao da poroverim da li sve funkcionise. Grin Grin

Posebno su zanimljiva neobicna jela kojih nema po drugim restoranima, kao na primer:
riblja muckalica, riblja kobasica (dimljena), pecurke vrbovace (na prvoj slici) i dr.

Sačuvana

UNIJA MOTOCIKLISTA SRBIJE
Stranice: [1]   Idi gore
  Štampaj  

Prebaci se na:  

UMS na FaceBook

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!