UMS na FaceBook Mass Company

« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Štampaj
Autor Tema: Valjevo-Sabac-Manastir Kaona-Valjevo  (Pročitano 1353 puta)
Сплинтер
Član UMS
Predlagač
Van mreže Van mreže

« poslato: Mart 12, 2011, 10:31:21 pm »

Konacno je otoplilo. Danas 12. Marta, 18 stepeni.Uz dobru organizaciju sa pravim ljudima i braci po motoru uz postovanje tajminga krecemo u dugo ocekivanu voznju. Posle duge zime ova voznja u meni budi posebno raspolozenje, sto zbog duge zime i iscekivanje toplije vremena, sto zbog ekipe kruzeras. Sa nama kruzerasima krece Mikicin kolega, a moj novosteceni prijatelj Zeljko (Presretac)sa BMW-om.
Odluka je pala da se krene na kracu relaciju prema, nama komsiskom gradu Sapcu. Na tom putnom pravcu dogovor je da se poseti i Manastir Kaona.

Fotografisanje pred polazak.

Nalazimo se sa Mikicom i Zeljkom, a po starom srpskom obcaju pa gde drugde nego u kafani. Osvezenje uz bezalkoholno pice. Ono moje posebno rasplozenje primecuje i kod ostalih. Vidim nasmejana lica i zadovoljstvo u ocima sto je konacno otoplilo.

Iz voznje.

Stizemo u Sabac. Pa gde bi isli ako ne ponovo u kafanu i to kod komsija civijasa.
MK Civija.

U povratku iz Sapca, po dobrom starom obicaju, a gde bi drugde nego u kafanu "Knezeva Vecera", ali ovog puta sa domacim etno ambijentom. U blizini je i etno selo. Mikica ce postaviti fotografije.

Nastavljamo do Draginja i tu skrecemo prema Manastiru Kaona.
Prelep ambijent, vredan posete.

Pred polazak kuci, ponovo malo fotografisanja u prelepom ambijentu.

I na kraju dolazak i po dobrom starom obicaju...vec pogadjate kafana, "Mi nismo andjeli" kod naseg drugara i bajkera Pedje.

Sve u svemu, lepa voznjica doduse za moj ukus pomalo sporija ali i pametnija. Ipak je asfalt jos hladan, ima dosta rizle i blata pa je brzina sasvim zadovoljavajuca.

U toku danasnjeg dana neko je pomenu Oplenac. Dogovor za taj put svi prihvatismo. Ceka se malo toplije vreme.

Sačuvana

Кад моћ љубави надвлада љубав за моћ, свет ће спознати мир!
Crven Ban
Član UMS
Predlagač
Van mreže Van mreže

« Odgovor #1 poslato: Mart 12, 2011, 10:47:04 pm »

Vidim ja bila je prava Kool & The Gang ekipa Wink . Dobro je pocelo je, sad samo polako dok ne otopli skroz.  Smiley
Sačuvana

miško_kolo
Član UMS
Realizator
Van mreže Van mreže

« Odgovor #2 poslato: Mart 12, 2011, 10:51:29 pm »

Nikad duža zima i nikad više čekano proleće. Svi smo k'o na iglama. Ja i žena odosmo sutra negde.
Sačuvana

Njutn laže! Lake padaju brže!
mikica levak
Član UMS
Aktivista
Van mreže Van mreže

taze bajker

« Odgovor #3 poslato: Mart 12, 2011, 11:24:40 pm »

Miso! Brate, prijatelju, druze kruzerasu, svaka ti cast na ekspres putopisu.Nisam ocekivao da slike zanociti na forumu. Bas sam se obradovao. Ja cu sledecih dana putopisati, kad mi se komp popravi.
Sačuvana

matorac motoras

Coach
Član UMS
Učesnik
Van mreže Van mreže

Yamaha XT 660 R

« Odgovor #4 poslato: Mart 13, 2011, 12:27:58 am »

Počelo je....
Dečaci svaka cast;
lagana vožnjica, da se malo uvozate.
(susjed ažuran si sa postavljanjem putopisa)
Sačuvana

Stranice: [1] Idi gore Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
Prebaci se na:  

UMS na FaceBook Mass Company